Orli v sestavě zmítané velkým počtem zraněných padli v Brumově 8:2

Do Brumova, který se po 3 letech vrátil do kolotoče Krajské ligy jsme odjížděli jako favorit, ale v sestavě, která díky velkému počtu zraněných čítala pouze 8 zdravých hráčů, bylo potřeba doplnit do stavu 10 hráčů, což vyřešil trenér Ondra Kavulič svou nominací do 1 útoku a po operaci kolene se po třech týdnech vrátil do sestavy i veterán Vojta Gerhát.
Hned v prvním střídaní utkání po nastřelení Brumovských na naši bránu ujali vedení, což bylo slabé varování před dalším průběhem utkání, ve kterém prakticky každá střela Brumovských skončila v naší síti.
Nikdo,  kdo utkání neviděl, asi neuvěří, že herně jsme měli převahu, ale v prvních dvou třetinách, jsme nedokázali využít vyložených šancí, které jsme si vytvořili, naopak soupeř, jak už jsme se zmínili dal gól prakticky ze všeho co se mu podařilo vystřelit na bránu.
Po dvou třetinách svítilo na časomíře velmi nelichotivé skóre 7:0. Škoda, že jsme se herně prosadili až ve třetí třetině a to nejen herně, ale konečně i gólově, kdy se dvakrát nádherně prosadil trenér Ondra Kavulič.
Tento zápas byl bohužel, asi posledním v této sezóně pro Lubu Korhoně, který odchází za profesionální smlouvou do ll. anglické ligy do konce sezóny, což je po odchodu Jakuba Čuříka za profesionální smlouvou do druholigového Šumperka další citelnou ztrátou v této sezóně.