Orlová v samotném závěru rozhodla o svém vítězství a obhajuje titul!

O R L O V Á – Uničovští hokejisté jeli ve středu odvrátit konec sezóny do Orlové. Domácí se v první části dostali do vedení, které poté i zdvojnásobili, ale Orli tuto ztrátu smazali. Slovan poté ještě jednou uskočil do vedení, které Uničov v závěru druhé třetiny opět vyrovnal. Ve třetí třetině to už vypadalo, že se půjde do nájezdů, jenže minutu a půl před koncem domácí využili přesilovou hru. Třetí finálové utkání tedy vyhráli 4:3 a znova obhajují titul krajské ligy Moravskoslezského kraje.

3. Finále
MHK Slovan Orlová – HC Uničov 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
Stav série: 3:0

Branky a asistence: 27. J. Heža (O. Heža), 30. Šimo (O. Heža), 40. J. Heža (Fibigr).

Sestava: Šoustal — Kuba, Rosecký, Klvaňa, Navrátil, Fekiáč — Fibigr, Vrána, O. Heža, Kalač, Žajgla, Šimo, Kratěna, Handl, Mrázek, Heža.