Výsledky ligy A-tým

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2019 17:00 HC Štika Rosice HHK Vel. Meziříčí 5:9
So 21.9. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Břeclav 12:6
So 21.9. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice HC Blansko 5:4 PP
So 21.9. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh TJ Sokol Březina 9:2
So 21.9. 2019 17:00 SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště 1:4
So 21.9. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš SK Minerva Boskovice 1:5

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.9. 2019 17:00 HC Blansko HC Břeclav 6:7 SN
So 28.9. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod 5:10
So 28.9. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín 4:5 PP
So 28.9. 2019 17:00 TJ Sokol Březina HC Štika Rosice 5:3
So 28.9. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice HK Kroměříž 3:6
So 28.9. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí SK Minerva Boskovice 4:0

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2019 17:00 HK Kroměříž HC Blansko 6:4
So 5.10. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Spartak Velká Bíteš 5:2
So 5.10. 2019 17:00 HC Břeclav HC Uherské Hradiště 3:4 PP
So 5.10. 2019 17:00 SK Minerva Boskovice TJ Sokol Březina 8:3
Ne 6.10. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Brumov - Býlnice 10:3
Ne 6.10. 2019 17:00 SHKM Hodonín HHK Vel. Meziříčí 0:3

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 17:00 HC Blansko HC Uherské Hradiště 3:0
So 12.10. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HC Břeclav 2:6
So 12.10. 2019 17:00 TJ Sokol Březina SHKM Hodonín 2:5
So 12.10. 2019 17:00 HK Kroměříž HOKEJ Uh. Ostroh 3:7
So 12.10. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 7:1
So 12.10. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice HC Štika Rosice 3:2 SN

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.10. 2019 17:00 SK Minerva Boskovice HC Brumov - Býlnice 8:1
Ne 20.10. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HC Spartak Velká Bíteš 3:6
Ne 20.10. 2019 17:00 HC Štika Rosice HK Kroměříž 2:4
Ne 20.10. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod TJ Sokol Březina 4:3
Ne 20.10. 2019 17:00 HC Břeclav HHK Vel. Meziříčí 4:5
Ne 20.10. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Blansko 8:0

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 17:00 HK Kroměříž SK Minerva Boskovice 0:7
So 26.10. 2019 17:00 HC Blansko HC Spartak Velká Bíteš 1:3
So 26.10. 2019 17:00 TJ Sokol Březina HC Břeclav 2:5
So 26.10. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Uherské Hradiště 11:1
So 26.10. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice SHKM Hodonín 3:2
So 26.10. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Štika Rosice 2:4

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 28.10. 2019 17:00 SK Minerva Boskovice HOKEJ Uh. Ostroh 4:0
Po 28.10. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště TJ Sokol Březina 1:5
Po 28.10. 2019 17:00 HC Štika Rosice HC Blansko 5:3
Po 28.10. 2019 17:00 SHKM Hodonín HK Kroměříž 2:1
Po 28.10. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov - Býlnice 8:0
Po 28.10. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HHK Vel. Meziříčí 2:3 PP

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 17:00 HC Blansko HHK Vel. Meziříčí 3:1
So 2.11. 2019 17:00 TJ Sokol Březina HC Spartak Velká Bíteš 2:5
So 2.11. 2019 17:00 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 2:6
So 2.11. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice HC Břeclav 5:4 SN
So 2.11. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh SHKM Hodonín 6:1
So 2.11. 2019 17:00 HC Štika Rosice SK Minerva Boskovice 2:6

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.11. 2019 17:00 SK Minerva Boskovice HC Blansko 10:2
So 9.11. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Býlnice 4:6
So 9.11. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Spartak Uherský Brod 11:3
So 9.11. 2019 17:00 HC Břeclav HK Kroměříž 6:1
So 9.11. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí TJ Sokol Březina 6:2
So 9.11. 2019 17:00 SHKM Hodonín HC Štika Rosice 5:6

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 13.11. 2019 17:30 HC Blansko TJ Sokol Březina 7:4
St 13.11. 2019 17:30 HC Brumov - Býlnice HC Spartak Velká Bíteš 0:1
St 13.11. 2019 17:30 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:7
St 13.11. 2019 17:30 HOKEJ Uh. Ostroh HC Břeclav 7:4
St 13.11. 2019 17:30 HC Štika Rosice HC Spartak Uherský Brod 4:2
St 13.11. 2019 17:30 SK Minerva Boskovice SHKM Hodonín 8:3

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod SK Minerva Boskovice 3:5
So 16.11. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uh. Ostroh 3:5
So 16.11. 2019 17:00 HC Břeclav HC Štika Rosice 6:5 PP
So 16.11. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž 1:6
So 16.11. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Brumov - Býlnice 10:2
So 16.11. 2019 17:00 SHKM Hodonín HC Blansko 7:2

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.11. 2019 17:00 SK Minerva Boskovice HC Břeclav 5:6
So 23.11. 2019 17:00 HK Kroměříž HHK Vel. Meziříčí 5:2
So 23.11. 2019 17:00 HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště 2:7
So 23.11. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice TJ Sokol Březina 4:5
So 23.11. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Spartak Velká Bíteš 4:6
So 23.11. 2019 17:00 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod 5:3

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště SK Minerva Boskovice 4:3
So 30.11. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Blansko 3:2
So 30.11. 2019 17:00 HC Břeclav SHKM Hodonín 3:5
So 30.11. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice 6:2
So 30.11. 2019 17:00 TJ Sokol Březina HK Kroměříž 1:5
So 30.11. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí HOKEJ Uh. Ostroh 1:3

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 16:30 HC Blansko HC Brumov - Býlnice 4:3 PP
So 7.12. 2019 16:30 HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín 6:8
So 7.12. 2019 16:30 HC Břeclav HC Spartak Uherský Brod 2:5
So 7.12. 2019 16:30 HC Spartak Velká Bíteš SK Minerva Boskovice 2:4
So 7.12. 2019 16:30 TJ Sokol Březina HOKEJ Uh. Ostroh 1:5
So 7.12. 2019 16:30 HHK Vel. Meziříčí HC Štika Rosice 6:1

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 4.12. 2019 18:00 HK Kroměříž HC Brumov - Býlnice 5:2
St 4.12. 2019 18:00 HC Břeclav HC Blansko 6:5
St 4.12. 2019 18:00 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště 3:6
St 4.12. 2019 18:00 SHKM Hodonín HC Spartak Velká Bíteš 9:3
St 4.12. 2019 18:00 HC Štika Rosice TJ Sokol Březina 4:5 PP
St 4.12. 2019 18:00 SK Minerva Boskovice HHK Vel. Meziříčí 3:4

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.12. 2019 17:00 HC Blansko HK Kroměříž 1:3
Ne 15.12. 2019 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HC Spartak Uherský Brod 7:0
Ne 15.12. 2019 17:00 TJ Sokol Březina SK Minerva Boskovice 0:4
Ne 15.12. 2019 17:00 HHK Vel. Meziříčí SHKM Hodonín 7:5
Ne 15.12. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HC Břeclav 3:1
Ne 15.12. 2019 17:00 HC Brumov - Býlnice HOKEJ Uh. Ostroh 2:4

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.12. 2019 17:00 HC Břeclav HC Spartak Velká Bíteš 7:4
So 21.12. 2019 17:00 HC Spartak Uherský Brod HHK Vel. Meziříčí 3:5
So 21.12. 2019 17:00 HC Štika Rosice HC Brumov - Býlnice 2:4
So 21.12. 2019 17:00 HC Uherské Hradiště HC Blansko 4:6
So 21.12. 2019 17:00 SHKM Hodonín TJ Sokol Březina 8:4
So 21.12. 2019 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HK Kroměříž 4:5 SN

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.1. 2020 17:00 HC Blansko HOKEJ Uh. Ostroh 3:4 SN
Ne 5.1. 2020 17:00 HK Kroměříž HC Štika Rosice 9:4
Ne 5.1. 2020 17:00 TJ Sokol Březina HC Spartak Uherský Brod 3:4
Ne 5.1. 2020 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HC Uherské Hradiště 2:3
Ne 5.1. 2020 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Břeclav 6:1
Ne 5.1. 2020 17:00 HC Brumov - Býlnice SK Minerva Boskovice 3:11

19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.1. 2020 17:00 HC Spartak Velká Bíteš HC Blansko 8:2
Ne 12.1. 2020 17:00 HC Břeclav TJ Sokol Březina 5:3
Ne 12.1. 2020 17:00 HC Štika Rosice HOKEJ Uh. Ostroh 2:3
Ne 12.1. 2020 17:00 SK Minerva Boskovice HK Kroměříž 2:4
Ne 12.1. 2020 17:00 HC Uherské Hradiště HHK Vel. Meziříčí 5:10
Ne 12.1. 2020 17:00 SHKM Hodonín HC Brumov - Býlnice 7:5

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 16.1. 2020 18:00 HOKEJ Uh. Ostroh SK Minerva Boskovice 2:5
Čt 16.1. 2020 18:00 TJ Sokol Březina HC Uherské Hradiště 1:8
Čt 16.1. 2020 18:00 HC Blansko HC Štika Rosice 6:2
Čt 16.1. 2020 18:00 HK Kroměříž SHKM Hodonín 1:2
Čt 16.1. 2020 18:00 HHK Vel. Meziříčí HC Spartak Velká Bíteš 7:0
Čt 20.2. 2020 18:00 HC Brumov - Býlnice HC Spartak Uherský Brod

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 18.1. 2020 15:00 HC Spartak Velká Bíteš TJ Sokol Březina 5:0
So 18.1. 2020 15:00 HC Břeclav HC Brumov - Býlnice 5:1
So 18.1. 2020 15:00 SK Minerva Boskovice HC Štika Rosice 5:4
So 18.1. 2020 15:00 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž 3:6
So 18.1. 2020 15:00 HHK Vel. Meziříčí HC Blansko 2:3
So 18.1. 2020 15:00 SHKM Hodonín HOKEJ Uh. Ostroh 5:4

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.1. 2020 17:00 HC Štika Rosice SHKM Hodonín 4:6
Ne 26.1. 2020 17:00 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uh. Ostroh 3:4
Ne 26.1. 2020 17:00 HK Kroměříž HC Břeclav 0:3
Ne 26.1. 2020 17:00 TJ Sokol Březina HHK Vel. Meziříčí 2:8
Ne 26.1. 2020 17:00 HC Blansko SK Minerva Boskovice 3:5
Ne 26.1. 2020 17:00 HC Brumov - Býlnice HC Uherské Hradiště 2:6

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Aktální tabulka

#TýmZSkóreBody
1.Vel. Meziříčí22120:5551
2.SK Minerva Boskovice22126:6348
3.Uh. Ostroh22108:6345
4.Hodonín2297:8741
5.Uničov2298:8940
6.Kroměříž2286:7739
7.Břeclav2299:9635
8.Uherský Brod2189:9132
9.Uherské Hradiště2290:10231
10.Velká Bíteš2274:8130
11.Blansko2274:10323
12.Rosice2272:11117
13.Brumov - Býlnice2163:11716
14.Březina2258:11911

Na jakém místě skončí Orli po základní části?

Celkem hlasovalo 29 242