Výsledky ligy A-tým

1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.9. 2016 17:00 HC Štika Rosice Valašský hokejový klkub Vsetín 4:2
So 17.9. 2016 17:00 HK Kroměříž HC Velká Bíteš 6:4
So 17.9. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí SK Minerva Boskovice 4:3
So 17.9. 2016 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Břeclav 9:1
So 17.9. 2016 17:00 SHKM Hodonín HC Blansko 3:5

2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.9. 2016 17:00 HC Velká Bíteš HHK Vel. Meziříčí 3:4
So 24.9. 2016 17:00 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uh. Ostroh 6:4
So 24.9. 2016 18:00 HC Blansko HK Kroměříž 1:5
Ne 25.9. 2016 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín SHKM Hodonín 2:5

3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.9. 2016 18:00 SHKM Hodonín HC Uh. Hradiště 4:8
St 28.9. 2016 18:00 HC Štika Rosice HC Břeclav 9:4
St 28.9. 2016 18:00 SK Minerva Boskovice HC Velká Bíteš 8:4
St 28.9. 2016 18:00 HK Kroměříž Valašský hokejový klkub Vsetín 9:4
St 28.9. 2016 18:00 HHK Vel. Meziříčí HC Blansko 5:0

4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.10. 2016 17:00 HC Uh. Hradiště HK Kroměříž 1:13
So 1.10. 2016 17:00 HC Břeclav SHKM Hodonín 5:2
So 1.10. 2016 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Štika Rosice 4:3
So 1.10. 2016 17:00 HC Blansko SK Minerva Boskovice 1:6
So 1.10. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice Valašský hokejový klkub Vsetín 9:4
Ne 2.10. 2016 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HHK Vel. Meziříčí 4:6
So 8.10. 2016 17:00 HC Štika Rosice HOKEJ Uh. Ostroh 3:5
So 8.10. 2016 17:00 HK Kroměříž HC Břeclav 5:0
So 8.10. 2016 17:00 HC Velká Bíteš HC Blansko 4:1
So 8.10. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Uh. Hradiště 8:3
Ne 9.10. 2016 17:00 SHKM Hodonín HC Spartak Uherský Brod 3:7

5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.10. 2016 17:00 HC Břeclav HHK Vel. Meziříčí 4:5
So 15.10. 2016 17:00 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž 13:3
So 15.10. 2016 17:00 HC Uh. Hradiště SK Minerva Boskovice 1:4
Ne 16.10. 2016 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh SHKM Hodonín 2:1

6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 23.10. 2016 17:00 HK Kroměříž HOKEJ Uh. Ostroh 5:2
Ne 23.10. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice HC Břeclav 2:4
Ne 23.10. 2016 17:00 HC Velká Bíteš HC Uh. Hradiště 5:2
Ne 23.10. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 3:2
Ne 23.10. 2016 17:00 HC Blansko Valašský hokejový klkub Vsetín 6:2

7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Štika Rosice SHKM Hodonín 5:6 PP
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Břeclav HC Velká Bíteš 4:3 PP
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Spartak Uherský Brod SK Minerva Boskovice 3:7
Pá 28.10. 2016 17:30 HOKEJ Uh. Ostroh HHK Vel. Meziříčí 2:6
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Uh. Hradiště HC Blansko 4:3
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Uh. Hradiště Valašský hokejový klkub Vsetín 0:5
Pá 28.10. 2016 17:30 HC Štika Rosice HC Velká Bíteš 6:3

8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2016 17:30 HC Velká Bíteš HC Spartak Uherský Brod 3:5
Ne 30.10. 2016 17:30 HC Blansko HC Břeclav 1:4
Ne 30.10. 2016 17:30 SK Minerva Boskovice HOKEJ Uh. Ostroh 9:2
Ne 30.10. 2016 17:30 HK Kroměříž HC Štika Rosice 8:0
Ne 30.10. 2016 17:30 Valašský hokejový klkub Vsetín HC Uh. Hradiště 2:5

9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.11. 2016 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Blansko 3:5
So 5.11. 2016 17:00 HC Štika Rosice HHK Vel. Meziříčí 0:6
So 5.11. 2016 17:00 HC Břeclav Valašský hokejový klkub Vsetín 11:0
So 5.11. 2016 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Velká Bíteš 7:0
So 5.11. 2016 17:00 SHKM Hodonín HK Kroměříž 5:4 PP

10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.11. 2016 17:00 HC Blansko HOKEJ Uh. Ostroh 1:6
So 12.11. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice HC Štika Rosice 4:1
So 12.11. 2016 17:00 HC Břeclav HC Uh. Hradiště 4:2
So 12.11. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí SHKM Hodonín 1:3
So 12.11. 2016 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HC Spartak Uherský Brod 3:13

11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 17.11. 2016 17:30 HC Štika Rosice HC Velká Bíteš 5:4 PP
Čt 17.11. 2016 17:30 HC Spartak Uherský Brod HC Uh. Hradiště 9:3
Čt 17.11. 2016 17:30 HOKEJ Uh. Ostroh Valašský hokejový klkub Vsetín 8:5
Čt 17.11. 2016 17:30 SHKM Hodonín SK Minerva Boskovice 5:1
Čt 17.11. 2016 17:30 HK Kroměříž HHK Vel. Meziříčí 5:3

12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.11. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice HK Kroměříž 5:4
Ne 20.11. 2016 17:00 HC Velká Bíteš SHKM Hodonín 4:2
Ne 20.11. 2016 17:00 HC Břeclav HC Spartak Uherský Brod 3:5
Ne 20.11. 2016 17:00 HC Blansko HC Štika Rosice 5:4 PP
Ne 20.11. 2016 17:00 HC Uh. Hradiště HOKEJ Uh. Ostroh 4:7

13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.11. 2016 17:00 HC Břeclav HOKEJ Uh. Ostroh 4:6
So 26.11. 2016 17:00 HC Velká Bíteš HK Kroměříž 1:5
So 26.11. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice HHK Vel. Meziříčí 4:3 PP
So 26.11. 2016 17:00 HC Blansko SHKM Hodonín 2:7
So 26.11. 2016 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HC Štika Rosice 1:6

14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2016 17:00 HK Kroměříž HC Blansko 9:6
So 3.12. 2016 17:00 HC Štika Rosice HC Uh. Hradiště 3:0
So 3.12. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Velká Bíteš 4:1
So 3.12. 2016 17:00 SHKM Hodonín Valašský hokejový klkub Vsetín 9:4
So 3.12. 2016 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Spartak Uherský Brod 1:5

15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.12. 2016 17:00 HC Břeclav HC Štika Rosice 7:4
So 10.12. 2016 17:00 HC Velká Bíteš SK Minerva Boskovice 3:2
So 10.12. 2016 17:00 HC Blansko HHK Vel. Meziříčí 1:3
So 10.12. 2016 17:00 HC Uh. Hradiště SHKM Hodonín 8:6
Ne 11.12. 2016 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HK Kroměříž 6:9

16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.12. 2016 17:00 SK Minerva Boskovice HC Blansko 4:1
So 17.12. 2016 17:00 HK Kroměříž HC Uh. Hradiště 7:3
So 17.12. 2016 17:00 HC Štika Rosice HC Spartak Uherský Brod 1:5
So 17.12. 2016 17:00 HHK Vel. Meziříčí Valašský hokejový klkub Vsetín 7:2
So 17.12. 2016 17:00 SHKM Hodonín HC Břeclav 5:9

17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.1. 2017 17:00 HC Velká Bíteš Valašský hokejový klkub Vsetín 5:3
So 7.1. 2017 17:00 SK Minerva Boskovice HC Uh. Hradiště 7:5
So 7.1. 2017 17:00 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 1:6
So 7.1. 2017 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Břeclav 4:2
So 7.1. 2017 17:00 HC Břeclav HK Kroměříž 1:4
So 7.1. 2017 17:00 HC Spartak Uherský Brod SHKM Hodonín 12:6
So 7.1. 2017 17:00 HC Uh. Hradiště HHK Vel. Meziříčí 2:6
So 7.1. 2017 17:00 HC Blansko HC Velká Bíteš 6:4
So 7.1. 2017 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín SK Minerva Boskovice 5:7
So 7.1. 2017 17:00 SHKM Hodonín HOKEJ Uh. Ostroh 2:3 PP
So 7.1. 2017 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Štika Rosice 2:4

18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.1. 2017 17:00 HC Spartak Uherský Brod HHK Vel. Meziříčí 5:2
So 14.1. 2017 17:00 HC Břeclav SK Minerva Boskovice 5:4 PP
So 14.1. 2017 17:00 HC Uh. Hradiště HC Velká Bíteš 3:4
Ne 15.1. 2017 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HC Blansko 4:2
Ne 15.1. 2017 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh HK Kroměříž 8:6

20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.1. 2017 17:00 HC Velká Bíteš HC Břeclav 5:0
So 21.1. 2017 17:00 SK Minerva Boskovice HC Spartak Uherský Brod 6:1
So 21.1. 2017 17:00 HHK Vel. Meziříčí HOKEJ Uh. Ostroh 5:4
So 21.1. 2017 17:00 HC Blansko HC Uh. Hradiště 5:3
Ne 22.1. 2017 17:00 SHKM Hodonín HC Štika Rosice 5:4

21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.1. 2017 17:00 HC Štika Rosice HK Kroměříž 3:6
So 28.1. 2017 17:00 HC Spartak Uherský Brod HC Velká Bíteš 7:4
So 28.1. 2017 17:00 HC Břeclav HC Blansko 4:2
So 28.1. 2017 17:00 HC Uh. Hradiště Valašský hokejový klkub Vsetín 4:9
Ne 29.1. 2017 17:00 HOKEJ Uh. Ostroh SK Minerva Boskovice 5:4 PP

22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.2. 2017 18:00 HC Štika Rosice SK Minerva Boskovice 3:2
So 11.2. 2017 18:00 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klkub Vsetín 4:1
So 11.2. 2017 18:00 HC Uh. Hradiště HC Břeclav 0:5
So 11.2. 2017 18:00 SHKM Hodonín HHK Vel. Meziříčí 3:7
St 15.2. 2017 18:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Blansko 3:2

23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 18.2. 2017 18:00 HC Uh. Hradiště HC Spartak Uherský Brod 4:6
So 18.2. 2017 18:00 HC Velká Bíteš HC Štika Rosice 4:1
So 18.2. 2017 18:00 SK Minerva Boskovice SHKM Hodonín 9:2
So 18.2. 2017 18:00 HHK Vel. Meziříčí HK Kroměříž 4:2
So 18.2. 2017 18:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HOKEJ Uh. Ostroh 3:6

24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 23.2. 2017 18:00 HK Kroměříž SK Minerva Boskovice 3:5
Čt 23.2. 2017 18:00 HC Štika Rosice HC Blansko 6:9
Čt 23.2. 2017 18:00 HOKEJ Uh. Ostroh HC Uh. Hradiště 12:5
Čt 23.2. 2017 18:00 HC Spartak Uherský Brod HC Břeclav 4:3
Čt 23.2. 2017 18:00 SHKM Hodonín HC Velká Bíteš 2:5

25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.2. 2017 17:00 HC Velká Bíteš HOKEJ Uh. Ostroh 2:5
So 4.2. 2017 17:00 HK Kroměříž SHKM Hodonín 2:3
So 4.2. 2017 17:00 HHK Vel. Meziříčí HC Štika Rosice 6:3
So 4.2. 2017 17:00 HC Blansko HC Spartak Uherský Brod 2:5
Ne 5.2. 2017 17:00 Valašský hokejový klkub Vsetín HC Břeclav 7:5

Aktální tabulka

#TýmZSkóreBody
1.Vel. Meziříčí24109:6458
2.UB24137:8057
3.SK Minerva Boskovice24123:7750
4.Kroměříž24137:9549
5.Uh. Ostroh24121:9049
6.Uničov24118:10438
7.V. Bíteš2483:9434
8.Břeclav2497:9634
9.SHKM Hodonín2495:11926
10.Rosice2485:11525
11.Blansko2480:11123
12.VHK Vsetín2483:15213
13.Uh. Hradiště2474:14512