Tabulka A-tým

Základní část - celkem

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Spartak Velká Bíteš 2 2 0 0 0 19:9 +10 6 +3
2. HOKEJ Uh. Ostroh 2 2 0 0 0 10:3 +7 6 +3
3. HC Uničov 2 2 0 0 0 8:5 +3 6 +3
4. SHKM Hodonín 2 1 1 0 0 17:4 +13 5 +2
5. SK Minerva Boskovice 2 1 1 0 0 9:7 +2 5 +2
6. HK Kroměříž 2 1 0 1 0 8:5 +3 4 +1
7. TJ Sokol Březina 2 1 0 1 0 6:6 0 4 +4
8. HC Brumov - Býlnice 2 1 0 0 1 8:8 0 3 0
9. HHK Vel. Meziříčí 2 1 0 0 1 7:7 0 3 0
10. HC Spartak Uherský Brod 2 0 0 0 2 6:8 -2 0 -3
11. HC Štika Rosice 2 0 0 0 2 2:6 -4 0 -3
12. HC Blansko 2 0 0 0 2 4:11 -7 0 -3
13. HC Břeclav 2 0 0 0 2 7:16 -9 0 -3
14. HC Uherské Hradiště 2 0 0 0 2 3:19 -16 0 -6

Základní část - doma

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Spartak Velká Bíteš 1 1 0 0 0 12:4 +8 3 0
2. HC Uničov 1 1 0 0 0 5:3 +2 3 0
3. HHK Vel. Meziříčí 1 1 0 0 0 4:2 +2 3 0
4. HOKEJ Uh. Ostroh 1 1 0 0 0 3:1 +2 3 0
5. SK Minerva Boskovice 1 1 0 0 0 5:4 +1 3 0
6. SHKM Hodonín 1 0 1 0 0 3:2 +1 2 -1
7. HK Kroměříž 1 0 0 1 0 3:4 -1 1 -2
8. HC Břeclav 1 0 0 0 1 3:4 -1 0 -3
9. HC Spartak Uherský Brod 1 0 0 0 1 2:3 -1 0 -3
10. HC Brumov - Býlnice 1 0 0 0 1 5:7 -2 0 -3
11. HC Štika Rosice 1 0 0 0 1 1:3 -2 0 -3
12. HC Blansko 1 0 0 0 1 2:7 -5 0 -3
13. HC Uherské Hradiště 2 0 0 0 2 3:19 -16 0 -6

Základní část - venku

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. TJ Sokol Březina 2 1 0 1 0 6:6 0 4 +4
2. SHKM Hodonín 1 1 0 0 0 14:2 +12 3 +3
3. HOKEJ Uh. Ostroh 1 1 0 0 0 7:2 +5 3 +3
4. HK Kroměříž 1 1 0 0 0 5:1 +4 3 +3
5. HC Spartak Velká Bíteš 1 1 0 0 0 7:5 +2 3 +3
6. HC Brumov - Býlnice 1 1 0 0 0 3:1 +2 3 +3
7. HC Uničov 1 1 0 0 0 3:2 +1 3 +3
8. SK Minerva Boskovice 1 0 1 0 0 4:3 +1 2 +2
9. HC Spartak Uherský Brod 1 0 0 0 1 4:5 -1 0 0
10. HHK Vel. Meziříčí 1 0 0 0 1 3:5 -2 0 0
11. HC Blansko 1 0 0 0 1 2:4 -2 0 0
12. HC Štika Rosice 1 0 0 0 1 1:3 -2 0 0
13. HC Břeclav 1 0 0 0 1 4:12 -8 0 0

Základní část - posledních 5 odehraných zápasů

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HC Spartak Velká Bíteš 2 2 0 0 0 19:9 +10 6 +3
2. HOKEJ Uh. Ostroh 2 2 0 0 0 10:3 +7 6 +3
3. HC Uničov 2 2 0 0 0 8:5 +3 6 +3
4. SHKM Hodonín 2 1 1 0 0 17:4 +13 5 +2
5. SK Minerva Boskovice 2 1 1 0 0 9:7 +2 5 +2
6. HK Kroměříž 2 1 0 1 0 8:5 +3 4 +1
7. TJ Sokol Březina 2 1 0 1 0 6:6 0 4 +4
8. HC Brumov - Býlnice 2 1 0 0 1 8:8 0 3 0
9. HHK Vel. Meziříčí 2 1 0 0 1 7:7 0 3 0
10. HC Spartak Uherský Brod 2 0 0 0 2 6:8 -2 0 -3
11. HC Štika Rosice 2 0 0 0 2 2:6 -4 0 -3
12. HC Blansko 2 0 0 0 2 4:11 -7 0 -3
13. HC Břeclav 2 0 0 0 2 7:16 -9 0 -3
14. HC Uherské Hradiště 2 0 0 0 2 3:19 -16 0 -6

Aktální tabulka

#TýmZSkóreBody
1.Velká Bíteš219:96
2.Uh. Ostroh210:36
3.Uničov28:56
4.Hodonín217:45
5.SK Minerva Boskovice29:75
6.Kroměříž28:54
7.Březina26:64
8.Brumov - Býlnice28:83
9.Vel. Meziříčí27:73
10.Uherský Brod26:80
11.Rosice22:60
12.Blansko24:110
13.Břeclav27:160
14.Uherské Hradiště23:190

Jak se vám líbí změna hracího dne na neděli?

Celkem hlasovalo 99