Tabulka A-tým

Základní část - celkem

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HHK Vel. Meziříčí 22 16 1 1 4 120:55 +65 51 +18
2. SK Minerva Boskovice 22 16 0 0 6 126:63 +63 48 +18
3. HOKEJ Uh. Ostroh 22 14 1 1 6 108:63 +45 45 +12
4. SHKM Hodonín 22 13 1 0 8 97:87 +10 41 +8
5. HC Uničov 22 10 3 4 5 98:89 +9 40 +7
6. HK Kroměříž 22 12 1 1 8 86:77 +9 39 +6
7. HC Břeclav 22 9 3 2 8 99:96 +3 35 +2
8. HC Spartak Uherský Brod 21 10 1 0 10 89:91 -2 32 -1
9. HC Uherské Hradiště 22 9 2 0 11 90:102 -12 31 -2
10. HC Spartak Velká Bíteš 22 9 0 3 10 74:81 -7 30 -6
11. HC Blansko 22 6 1 3 12 74:103 -29 23 -10
12. HC Štika Rosice 22 4 1 3 14 72:111 -39 17 -16
13. HC Brumov - Býlnice 21 3 3 1 14 63:117 -54 16 -14
14. TJ Sokol Březina 22 3 1 0 18 58:119 -61 11 -22

Základní část - doma

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. HHK Vel. Meziříčí 11 9 0 0 2 67:19 +48 27 -6
2. HOKEJ Uh. Ostroh 11 7 0 1 3 68:34 +34 22 -11
3. SK Minerva Boskovice 10 7 0 0 3 64:30 +34 21 -9
4. HC Uničov 11 6 1 1 3 55:45 +10 21 -12
5. SHKM Hodonín 11 7 0 0 4 49:39 +10 21 -12
6. HC Břeclav 11 5 1 1 4 51:44 +7 18 -15
7. HC Spartak Uherský Brod 11 5 1 0 5 49:40 +9 17 -16
8. HC Blansko 11 4 1 2 4 41:39 +2 16 -17
9. HC Spartak Velká Bíteš 12 4 0 3 5 41:38 +3 15 -21
10. HK Kroměříž 11 4 0 1 6 41:50 -9 13 -20
11. HC Brumov - Býlnice 10 1 3 0 6 30:45 -15 9 -21
12. HC Štika Rosice 11 2 1 1 7 37:53 -16 9 -24
13. HC Uherské Hradiště 11 2 1 0 8 42:63 -21 8 -25
14. TJ Sokol Březina 11 1 0 0 10 22:58 -36 3 -30

Základní část - venku

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. SK Minerva Boskovice 12 9 0 0 3 62:33 +29 27 +27
2. HK Kroměříž 11 8 1 0 2 45:27 +18 26 +26
3. HHK Vel. Meziříčí 11 7 1 1 2 53:36 +17 24 +24
4. HOKEJ Uh. Ostroh 11 7 1 0 3 40:29 +11 23 +23
5. HC Uherské Hradiště 11 7 1 0 3 48:39 +9 23 +23
6. SHKM Hodonín 11 6 1 0 4 48:48 0 20 +20
7. HC Uničov 11 4 2 3 2 43:44 -1 19 +19
8. HC Břeclav 11 4 2 1 4 48:52 -4 17 +17
9. HC Spartak Velká Bíteš 10 5 0 0 5 33:43 -10 15 +15
10. HC Spartak Uherský Brod 10 5 0 0 5 40:51 -11 15 +15
11. HC Štika Rosice 11 2 0 2 7 35:58 -23 8 +8
12. TJ Sokol Březina 11 2 1 0 8 36:61 -25 8 +8
13. HC Blansko 11 2 0 1 8 33:64 -31 7 +7
14. HC Brumov - Býlnice 11 2 0 1 8 33:72 -39 7 +7

Základní část - posledních 5 odehraných zápasů

Tým Z V VP PP P Skóre RG Body +/-
1. SHKM Hodonín 5 5 0 0 0 26:18 +8 15 +9
2. HHK Vel. Meziříčí 5 4 0 0 1 33:11 +22 12 +3
3. SK Minerva Boskovice 5 4 0 0 1 28:16 +12 12 +6
4. HC Uherské Hradiště 5 3 1 0 1 26:18 +8 11 +5
5. HC Břeclav 5 3 1 0 1 19:14 +5 11 +5
6. HK Kroměříž 5 3 0 0 2 20:14 +6 9 0
7. HOKEJ Uh. Ostroh 5 2 1 0 2 17:18 -1 8 +5
8. HC Blansko 5 2 0 1 2 17:21 -4 7 -2
9. HC Spartak Velká Bíteš 5 2 0 0 3 18:17 +1 6 -3
10. HC Spartak Uherský Brod 5 2 0 0 3 19:23 -4 6 -3
11. HC Uničov 5 1 0 2 2 21:24 -3 5 -7
12. HC Brumov - Býlnice 5 1 0 0 4 15:31 -16 3 -3
13. HC Štika Rosice 5 0 0 0 5 16:29 -13 0 -6
14. TJ Sokol Březina 5 0 0 0 5 9:30 -21 0 -9

Aktální tabulka

#TýmZSkóreBody
1.Vel. Meziříčí22120:5551
2.SK Minerva Boskovice22126:6348
3.Uh. Ostroh22108:6345
4.Hodonín2297:8741
5.Uničov2298:8940
6.Kroměříž2286:7739
7.Břeclav2299:9635
8.Uherský Brod2189:9132
9.Uherské Hradiště2290:10231
10.Velká Bíteš2274:8130
11.Blansko2274:10323
12.Rosice2272:11117
13.Brumov - Býlnice2163:11716
14.Březina2258:11911

Na jakém místě skončí Orli po základní části?

  • 1. – 3. 25%
  • 4.– 6. 25%
  • 7. – 9. 24%
  • 10. – 14. 24%
Celkem hlasovalo 29 243