Uničov zvládl divoké utkání s Karvinou!

U N I Č O V – Do druhé poloviny základní části vstoupil Uničov domácím zápasem s Karvinou, ve kterém už po pár minutách vedli 3:0, jenže Baník zápas dotáhl a dokonce si i dvakrát dostal do vedení. Orli však vždy svou ztrátu dokázali smazat a ve třetí třetině nakonec třemi brankami otočil vývoj utkání na svou stranu a Karvinou nakonec zdolali 7:5.

10. kolo
HC Uničov – BK Baník Karviná 7:5 (3:1, 1:4, 3:0)

Branky a asistence: 1. Spurný (Šimo, Šoustal), 4. Fibigr, 4. Halouska (Kratěna), 36. O. Heža (Ovčačík, Žajgla), 41. O. Heža (Žajgla, Šimo), 44. Navrátil (Vrána, Fibigr), 46. Šimo (Žajgla, O. Heža)

Sestava: Šoustal — Rosecký, Ovčačík, Klvaňa, Navrátil, Spurný, Fekiáč, Halouska — Mrázek, Vrána, Kuba, O. Heža, Kalač, Žajgla, Šimo, Kratěna, Fibigr, J. Heža, Unzeitig.