HC Břeclav - HK Kroměříž 3:2 PP
HC Štika Rosice - HC Blansko 4:5 SN
HC Spartak Velká Bíteš - HHK Vel. Meziříčí 1:5
HOKEJ Uh. Ostroh - HC Uherský Brod 2:5

Z 0:3 na 4:3, to byl stav 30 vteřin před koncem utkání na ledě vedoucích Boskovic, kterým jsme přerušili 7 zápasovou šňůru vítězství. S notnou dávkou smůly, že nebereme 3 body, ale jen jeden. Posílený tým Orlů však věští rostoucí formu a vzestup.

Velkou touhu po vítězství, kterou zářili naši borci na rozbruslení před zápasem, trošku zmrazila první třetina utkání na ledě Boskovic. Domácí Minerva byla daleko více bruslící mužstvo než naši hoši. Hned v čase 3:43 po našem prohraném buly, domácí Hnilička vsítil první gól - 1:0,
Když už to vypadalo, že trošku horší první třetina z naší strany skončí pouze jednobrankovým rozdílem, tak se rozsvítilo zelené světlo za naším brankářem podruhé. Nechytatelnou střelou přímo pod horní tyčku vyslal pět sekund před koncem první části domácí Bednář 2:0

Do druhé třetiny naši Orli nastoupili z daleko větším pohybem, bohužel když si odpykával svůj trest Žajgla, Boskovičtí udeřili potřetí, jmenovitě Václavík 3:0.
Orlí narůstající tlak začal přinášet ovoce až v půli zápasu, ve 26. minutě se prosadila jedna z posil Uničovských orlů Luboš Korhoň 3:1,
Až na konci druhé třetiny v našem oslabení vybojoval Korhoň v našem pásmu puk a vyslal dvojici orlů Pašku a Čuříka na bránu domácího brankáře Chvátala, akce dopadla gólem, Jiří Paška si našel odražený kotouč a  jak je jeho zvykem, neomylně snížil na rozdíl jednoho gólu. 3:2,

Tak moc očekávané vyrovnání přišlo až ve třetí třetině, necelých šest minut před koncem proskočil tři hráče Minervy neúnavný bojovník Luboš Korhoň a našel skulinku mezi betony Chvátala 3:3,
Obrovské nadšení na střídačce orlů ještě povzbudil kapitán Petr Žajgla, to když mu naservíroval kotouč jak na stříbrném podnose přímo před bránu hostů Jakub Čuřík. 3:4.
Bohužel o dvě minuty později se dokázali radovat i domácí, to když se trefil tzv. "podleďákem" Karný. 4:4.

V prodloužení si obě mužstva  mohli vzít bod navíc pro sebe, bohužel podařilo se to šťastnějším domácím. Opět hráč Karný dorazil situaci dva na jednoho do prázdné brány. 5:4.

Výbornou atmosféru tvořila hrstka oddaných fanoušků orlů a skvělý výkon brankáře Sedláře, který držel tým orlů stále na dostřel, aby  získali aspoň jeden  bod do tabulky krajské hokejové ligy.