HK Kroměříž - HC Spartak Velká Bíteš 4:3 PP
HC Uherský Brod - HC Břeclav 8:5
HC Štika Rosice - SK Minerva Boskovice 2:6
HC Spartak Velká Bíteš - HOKEJ Uh. Ostroh 6:10
HC Blansko - HK Kroměříž 3:6

Po dvou výhrách po sobě jsme hostili tým Hc Břeclav,který byl po třech úvodních kolech bez bodu.Nutno dodat ,že hrál s tými s vrchních pater tabulky.
Po začátku utkání bylo vidět, že to nebude jednoduchý zápas a po první třetině na tabuli svítilo hrozivé skóre 1:4 v náš neprospěch.Za hosty se prosadily Juránek,Gabriška a dvakrát Jajcay.Za nás skóroval po pěkné akci Hánl.
Druhá třetina byla z naší ztrany o poznání lepší.Přes větší počet šancí jsme skórovali pouze jednou z hole Vrány a třetinu tak vyhráli 1:0.
Do třetí třetiny náš tým nastupoval s optimismem a snahou navázat na výkon z druhé periody.Bohužel jsem výkonem navázali na třetinu první.Přesto se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky zásluhou Axmanna.Jednogólový rozdíl měl ovšem jepičí život a to přesně 33 vteřin.Prosadil se hostující Gabriška.Do konce zápasu jsme ještě dvakrát inkasovali a zápas prohráli 3:7.Nutno dodat že Břeclav si odváží body zaslouženě.
Příští domácí zápas sehrajeme s týmem Rosic a to v sobotu 21.7.v 17:00hod