HK Kroměříž - HC Štika Rosice 8:3
SK Minerva Boskovice - HC Uh. Hradiště 7:4
HC Uherský Brod - HHK Vel. Meziříčí 23.9.2017
HOKEJ Uh. Ostroh - HC Břeclav 6:4

K prvnímu domácímu zápasu jsme nastoupili v sobotu proti celku Dynamiters Blansko a připsali si první 3 body do tabulky po výhře 6:3.
Do zápasu jsme nastoupili v bojovné náladě a s cílem odčinit prohru s minulého týdne .To se nám začalo dařit hned v čase 0:34,a to když Roman Axmann proměnil samostatný únik po přesné přihrávce od Petra Žajgla.Další branku jsme přidali v čase 11:03 po využité přesilové hře.Střelou do pravé šibenice se prosadil Marek Fekiač za asistence Kuntrátka a Handla.Za necelé dvě minuty už to bylo o tři branky zásluhou Tomáše Malého,kterému asistoval Žajgla.Po sérii dalších šancí se prosazuje v čase 18:58 Pavel Handl s trestného střílení,které provedl ukázkově.Hosté si v první třetině vytvořili pouze pár šancí ,které bez problému zneškodnil Axmann.
Do druhé třetiny jsme nastoupili ve stejnén tempu jako v první.Bohužel už se nám nedařily proměňovat nabídnuté šance.Soupeř se začal s postupem času osmělovat a ohrožovat naši branku,ale bez gólového efektu.Skóre se měnilo až v čase 36:34.Prosadil se Petr Hromádka po samostaném úniku po přihráve Jakuba Fryče.Třetinu jsem zakončili výhrou 1:0.
Třetí třetina začala po delší pauze,protože probíhalo oceňení našich  Orlíkú (ročník 08) za úspěšnou loňskou sezónu.Tímto se i A-tým připojuje s gratulací za velmi dobré výsledky a  odvedenou práci.
Do třetí třetiny jsme šli s tím, že opět neinkasujeme a navýšíme skóre,ale začali jsme úplně opačně.V čase 42:39 se prosazuje Blansko,když tečuje před bránou Jílek.Ospalý nástup jsme v průběhu třetiny nijak nezlepšili a důkazem je toho i výhoda dvou hřáčů v poli po dobu 2 minut,ve které jsme skoro neohrozili soupeřovu branku.Naopak jsme sami faulovali.Po sérii šancí Blanska se kterými si opět poradil náš brankář se prosazujeme z hole Romana Axmanna,který opět proměnil samostatný únik v čase 55:23.Bohužel od vstřeleného gólu jsme úplně vypadli z role .Soupeř toho využil a v čase 56:57 snížil na 6:2 a o konečnou podobu skóre se postaral hostující Kuběna,který v čase 59:30 využil přesilovou hru.

K dalšímu zápasu zajíždíme již ve středu do Uherského Hradište (18:00hod) a daší domácí zápas odehrajeme až 7.10. v 17:00 s Břeclaví.