• 48. Pelikán (Šebek) (SK)
  • 48. Šebek (Krejčiřík) (SK)
  • 54. Skácel (Hnilička, Pelikán) (SK)
  • 55. Špok (Surý) (SK)

Dne 1.3. jsme odehráli 1.utkání play-off v Boskovicích.Bohužel odjíždíme s porážkou 7:4.Zápas rozhodla třetí třetina kterou jsme prohráli 4:0 a opět hodně vyloučení.
První třetina začla se nesla v duchu hokeje nahoru a dolů.První se radovali domácí,když v čase 4:39 prostřelil našeho brankáře Dufek.Poté následovali naše 4 dvouminutové tresty v rozmezí od 6 do 12 minuty.V oslabení jsme se ubránili,začali jsme si opět vytvářet slibné šance a vyrovnávací gol zaznamenal Handl  po přihrávce Navrátila v čase 17:32.Bohužel za půl minuty vedli opět domácí,a to když rotující střelu promáchl lapačkou náš brankář.Do první třetiny se nám však podařilo vyrovnat opět z hole Handla,který v čase 19:07 proměnil únik s Dobrým.
Druhá třetina začla stejně jako ta první a oba celky si si vytvářeli slibné šance.Skóre se měnilo až v čase 30:26.Trefil se domácí Dufek po samostatné akci v přesilové hře,když po objetí naší obrany trefil šibenici naší branky.Na rozdílovou branku jsme reagovali zvýšeným napadáním a po chybě v obraně se nám podařilo vyrovnat v čase 38:12 z hole Navrátila.V čase 39:03 nám byla nabídnuta přesilová hra za vyhození kotouče domácím hráčem.Výhodu jednoho muže navíc se nám podařilo využít deset vteřin před sirénou.Na 4:3 pro nás zvýšil Kreisel,když jeho střelu švihem lehce tečoval domácí hráč.
Ve třetí třetině se začalo opatrně na obou stranách.Soupeř dostal k dispozici přesilovou hru v čase 43:23,kterou jsme ubránili.Bohužel v čase 47:05 přišlo vyrovnání,když ihned po vyhraném buly pálil domácí Pelikán a svou střelu otřel o brusle našeho obránce.Za deset vteřin po vyrovnávacím gólu jsme šli opět do čtyř a soupeř nabídnutou výhodu po 16 vteřinách využil.Trefil se Šebek,který dorážel do odkryté klece.Naši snahu o vyrovnání jsme si komplikovali sami za asistence hlavního rozhodčího,protože jsme prakticky zbytek zápasu odehráli v početní nevýhodě.Sopupeř dostal v 52 minutě téměř dvouminutovou přesilovku 5:3,kterou přetavil v dvě vstřelené branky.V čase 53:07 se trefil domácí Skácel a v čase 54:20 byla branka připsána  Špokovi,a to když si jeho přihrávku srazil náš obránce do blastní branky.Naši snahu se zápasem něco udělat byla zmařena hned v čase 54:55,když Sršeň obdržel trest 5min a dokonce utkání.Soupeř už si náskok v klidu pohlídal a mohla tak slavit první bod v sérii.
Bohužel jsme slibně rozehraný zápas nedokázali dotáhnout do vítěztví.Rozhodla třetí třetina kterou jsme prohráli 4:0 a celkově 4 obdržené branky v oslabení .Zápas s mého pohledu částečně ovlivnil hlavní rozhodčí Reich,který nám odpískal některé nesmyslné zákroky a jeho arogantní chování bylo zarážející.V zápase jsme obdrželi celkem 27tr.minut.
Nezbývá než se z prohraného zápasu oklepat a vrátit sérii zpět do Boskovic.Bohužel to bude podstatně těžší, v sobotním zápase bohužel nenastoupí Paška,Handl a Hánl,protože reprezentují klub inline Olomouc na turnaji ve Španělsku.Dále Fekiač,který si odnesl zranění ve formě zlomené kůstky v noze.Otazník visí i nad startem Romana Axmanna,kterého trápí poraněné koleno a Jakuba Fryče,který má neodkladné pracovní povinnosti.