Orli mají za sebou náročné dvojutkání na cestách!

Hokejisté Uničova mají za sebou další náročný víkende, ve kterém museli odehrát dvě utkání ve dvou dnech a ještě k tomu obě na kluzištích svých soupeřů. Nejprve se v pátek představili na půdě Nového Jičína a následně v sobotu v Karviné. Z této cesty si přivezli jednu výhru a jednu porážku.

Dohrávka 15. kola
14. ledna 2021

HC NOVÝ JIČÍN B – HC UNIČOV 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)

Branky a asistence: 23. Uhlár (Adamík), 42. Štěpjak (Chvostek, Andrýsek), 45. Chvostek (Štěpjak, Zedník), 47. Adamík (Birka), 58. Štěpjak (Zedník, Chvostek).

Jako první se Orli vydali v pátek do Nového Jičína, kde je čekala dohrávka 15. kola s aktuálně třetím týmem tabulky. První třetině nenabídla ani jednu branku, a tak se nakonec na první gól čekalo až do 23. minuty, ve které se poprvé v utkání prosadili domácí hokejisté.

Nový Jičín navíc následně své vedení potvrdil hned i na začátku třetí třetiny, kde se jim v první desetiminutovce podařilo nastřílet další tři branky do brány Uničova. Rezervní tým Nového Jičína poté ještě v závěru přidal poslední branku tohoto utkání, a tak Orli nakonec v dohrávce padli svému sokovi poměrem 0:5.

22. kolo
15. ledna 2021

HC FALCONS KARVINÁ – HC UNIČOV 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

Branky a asistence: 19.  Mendlík (Cháňa), 57. Holý (Hladík, Škorpík) – 12. Gerhát (Husák), 20. Mrázek (Gerhát), 38. Kavulič (Šimo, Handl), 53. Vrána, 55. Šimo (Kratěna, Handl).

Ihned následující den se hokejisté Uničova vydali do Karviné, kde se v rámci 22. kola postavili proti domácím Falcons. Do tohoto utkání vstoupili Orli mnohem lépe, když po první třetině vedli nad svým soupeřem 2:1.

Ve zbývajících dvou třetinách už své vedení nepustili a naopak jej postupně zvyšovali. V samotném závěru se ještě Karviné podařilo zkorigovat druhou brankou konečný stav na 5:2 z pohledu Uničova, který tak náročné dva dny zakončil výhrou.