Orli nestačili na Český Těšín!!!

Č E S K Ý T Ě Š Í N – V rámci čtvrtého kola se uničovští hokejisté vydali na dalekou cestu do Českého Těšína, kde sice po první třetině vedli 1:0, ale domácí Vlci následně otočili zápas na svou stranu a nakonec se jim podařilo uštědřit Uničovu jejich první porážku po výsledku 1:5.

4. kolo 22. října 2022

HC Wolves Český Těšín – HC Uničov 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)

Branky a asistence: 2. Houdek (Mrázek)

Sestava Uničova: Šoustal — Houdek, Fekiáč, Halouska, Přecechtěl, Navrátil — Vrána, Heža, Mrázek,  Kratěna, Šimo, Chytil, Žajgla (C), Pěcha, Kuba.

Uničovu vyšel vstup do utkání, protože se hned ve druhé minutě trefil obránce Tomáš Houdek a tohle vedení hostům už vydrželo až do konce první části. Nicméně ve druhé třetině se domácím hokejistům podařilo třemi brankami otočit vývoj utkání na svou stranu a Český Těšín už své vedení následně nepustil.

V závěrečné třetině ještě totiž Vlci využili dvě přesilové hry a stanovili konečné skóre zápasu na 5:1 z pohledu domácích. Orli si tedy připsali svou první letošní porážku a odčinit jí budou moci hned příští neděli 30. října, kdy v rámci 5. kola od 17 hodin na svém ledě přivítají Krnov.