Uničov vstoupil do nové sezóny vítězstvím v Orlové!!!

1. kolo   19.9.2020 - 17:00
HC Orlová

Statistiky zápasu

Rozhodčí: Trombík – Puczok, Klimek
Vyloučení: 4:4, mimořádné tresty: , navíc Petrák (ORL) 5 min + do konce utkání, Šimo (UNI) 10 min OT.
Góly v přesilovce: 2:0, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 178

Soupiska HC Orlová

Urbánek (Křehlík) - Deutsch, Milch, Zamecznik, Godula, Zientek, Malík - Korec, Pawliczek, Fejko, Zakuťanský, J. Juhász, L. Juhász, Dang, Petrák, Lenomar, Pacoň, Dýrr

HC Studénka - HC Bospor Bohumín 30.10.2020

O R L O V Á – Nová sezóna 2019/2020 se již rozběhla, když se uničovští hokejisté vydali do Orlové, kde je čekal jejich první zápas. Orli se hned ve 3. minutě dostali do vedení, ale Orlová následně v polovině první části vyrovnala. Na začátku druhé části mohli přítomní diváci vidět hned tři branky během dvou minut, když dvě z nich vstřelili domácí. V polovině utkání srovnal kapitán Žajgla, avšak Orlová i tak do šaten odcházela šťastnější, protože se ve 35. minutě dostala znova do vedení. Uničovu se ve třetí části podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, ale domácí opět měli připravenou odpověď, a tak šel zápas za stavu 5:5 do prodloužení. V něm už bonusový bod vybojoval Uničov, a tak si Orli z prvního utkání odvážejí dva body z Orlové, kterou nakonec porazili 6:5 po prodloužení.