HC Spartak Uherský Brod - SK Minerva Boskovice 3:5
HC Uherské Hradiště - HOKEJ Uh. Ostroh 3:5
HC Břeclav - HC Štika Rosice 6:5 PP
HC Spartak Velká Bíteš - HK Kroměříž 1:6
HHK Vel. Meziříčí - HC Brumov - Býlnice 10:2
SHKM Hodonín - HC Blansko 7:2

V Y Š K O V – Ihned po dvou dnech od náročného utkání s Velkým Meziříčím se Uničov vydal do Vyškova, kde se střetl s Březinou, které měl v jejím stánku co vracet z minulého ročníku. Bohužel však Orli po první třetině prohrávali, ale to se uničovským hokejistům podařilo ve druhé části otočit a hosté už následně vedení domácím nevrátili. Uničov totiž nakonec porazil Březinu 6:3.

Hned v první minutě si uničovští hokejisté vybojovali přesilovou hru, ve které se však dokázali prosadit domácí. Jeden z útočníků prohodil puk mezi obránci na najetého Filipa Beneše, který už následně jel sám na Sedláře, kterého prostřelil střelou nad vyrážečku – 1:0. Orli si na svou velkou šanci museli počkat až do poloviny první části, když Sršeň nahrál před bránu Drdlovi, kterému se z bezprostřední blízkosti nepodařilo prostřelit Jakubčíka a k dorážce se poté ještě dostal Čuřík, ale ten jen nastřelil tyč.

Tyč poté zvonila i na druhé straně, když to z levé strany zkusil se svou střelou Václavík, ale jeho rána se jen otřela o tyč uničovské klece. V poslední minutě se do velké šance dostal Čuřík, který ujížděl sám na Jakubčíka, ale jeho střelecké zakončení šlo mimo domácí bránu. Uničov v první třetině sice jasně přestřílel domácí 18:8, ale do šaten odcházeli šťastnější hokejisté Březiny, kteří vedli 1:0.

Ihned na začátku druhé periody hrála Březina přesilovou hru, ve které se však dostal do úniku Jakub Čuřík, který tentokrát vše řešil kličkou do bekhendu, kterou se mu podařilo překonat Jakubčíka – 1:1. Ve 26. minutě bylo na uničovské střídačce ještě více radosti, protože Šímo dobře podržel puk u pravého mantinelu, aby se následně ještě trochu přiblížil domácí bráně a poté nahrál před prázdnou Martinovi Chytilovi, který už měl před sebou jednoduchou úlohu – 1:2.

Vedení dodalo uničovským hráčům velký klid na hokejky a Orli následně už hráli v mnohem větší pohodě. Ve 35. minutě jeli hosté ve třech na jednoho, kde si nakonec Šímo vyměnil puk s Čuříkem a první jmenovaný byl následně sám před Jakubčíkem, ale z bezprostřední blízkosti už nenašel skulinku v jeho výstroji. Stejná dvojice předvedla o minutu později ještě hezčí akci, když se do zakončení tentokrát dostal Čuřík, ale ani on brankáře Březiny neprostřelil.

V poslední minutě druhé části však Uničov udeřil po třetí. Čuřík vletěl s pukem do útočného pásma, kde se s ním dostal až za bránu a následně nahrál mezi kruhy Michalu Šímovi, jenž nakonec bekhendovou střelou překonal Jakubčíka – 1:3.

Uničovu se navíc ve třetí periodě podařilo využít přesilovou hru, když Šímo křižnou přihrávkou vybídl ke skórování Jakuba Čuříka, jenž už po této přihrávce jen musel trefit odkrytou bránu Březiny – 1:4. Nicméně domácí hokejisté se nevzdali. Nejdříve se druhou brankou v utkání prosadil obránce Filip Beneš, který prošel kolem Fekiače a následně prostřelil Sedláře střelou nad beton – 2:4

Neuplynula ani půl minuta a domácí se radovali znovu. Liridon Dupljaku dostal zpětnou přihrávku na hranici pravého kruhu, odkud ještě trochu popojel vpřed a následně poslal puk bekhendem do horních pater uničovské brány – 3:4. Uničov však nechtěl dopustit žádné drama a hned v další přesilové hře hosté navýšili své vedení. Husák totiž dobře naznačil střelu, aby následně přihrál Pavlovi Handlovi, který okamžitou střelou poslal puk do odkryté části domácí klece – 3:5.

V závěru se ještě domácí pokusili něco s utkání udělat, když byli uničovští posláni do tří, a tak Březina odvolala svého brankáře, ale to se jim nakonec nevyplatilo, protože Michal Šímo po jednom ze soubojů u mantinelu získal puk a následně ho poslal do opuštěné klece – 3:6.

Uničov si tedy nakonec poradil s Březinou na jejím ledě 6:3 a do tabulky si připsal další důležité tři body.