SK Minerva Boskovice - HOKEJ Uh. Ostroh 4:0
HC Uherské Hradiště - TJ Sokol Březina 1:5
HC Štika Rosice - HC Blansko 5:3
SHKM Hodonín - HK Kroměříž 2:1
HC Spartak Uherský Brod - HC Brumov - Býlnice 8:0
HC Spartak Velká Bíteš - HHK Vel. Meziříčí 2:3 PP

B Ř E C L A V – Druhý zápas ve dvou dnech mají za sebou hokejisté Uničova, když se tentokrát vydali do Břeclavi. Základy vítězství položili Orli hned v první třetině, po které vedli o dvě branky a následné dvě periody vždy skončily nerozhodně. Díky tomu tedy nakonec Uničov porazil Břeclav 6:4, a stále tak je na třetím místě.

Proti Břeclavi se poprvé v letošní sezóně mezi tři tyče postavil MIlan Axmann, který tak nahradil Sedláře, který odchytal předešlé utkání v Uherském Brodě. Uničovu se povedl vstup do utkání, když se už v 5. minutě ujali vedení. Jakub Čuřík totiž dorazil do domácí brány střelu Navrátila od modré – 0:1. Vedení Orlům vydrželo jen do 8. minuty, kdy se z vyrovnání radovali domácí Lvi, protože se po přihrávce od Pappa prosadil Michal Gabriška 1:1.

Ve druhé polovině první periody se Orlům podařilo prosadit hned dvakrát během minuty a půl. Nejdříve poslal Uničov znova do vedení Michal Šímo – 1:2. Na toho poté za pár okamžiků navázal se svou druhou brankou v utkání Jakub Čuřík, a tak se odcházelo do šaten za dvoubrankového vedení Uničova – 1:3.

Ve druhé třetině se dlouho čekalo na další branku, avšak chvíli před polovinou utkání vstřelil další branku Orlů Tomáš Sršeň a rázem už to bylo o tři zářezy – 1:4. Nicméně Břeclavi se zápas podařilo utkání ještě lehce zdramatizovat. Do konce druhé třetiny totiž svou druhou brankou v utkání snížil Michal Gabriška – 2:4.

Následně na něj ve třetí třetině navázal svou brankou v přesilové hře Martin Göndör a rázem bylo z tříbrankového vedení Uničova už pouze náskok jednobrankový – 3:4. Nicméně Uničov rychle umrtvil šance domácích, protože se chvíli po třetí brance Břeclavi znova prosadil Tomáš Sršeň 3:5

Orlům se poté podařilo znova udeřit po další minutě a půl, když i Michal Šímo vstřelil svou druhou branku v utkání, a dodal tak svou brankou klid na hokejky uničovských hráčů – 3:6. Konečnou podobu skóre ještě stanovil domácí Filip Hrbatý, který v posledních minutách přidal svou úspěšnou střelou poslední branku utkání – 4:6.

Uničov tedy nakonec porazil Břeclav 6:4 a ze série tří venkovních utkání v řadě vytěžil celkově sedm bodů za dvě výhry a jednu porážku po samostatných nájezdech.