HHK Vel. Meziříčí - TJ Sokol Březina 9:2
HC Spartak Uherský Brod - HC Spartak Velká Bíteš 6:2
HK Kroměříž - HC Štika Rosice 14:2
HC Uherské Hradiště - HC Blansko 1:6

B O S K O V I C E – Krajská hokejová liga se pomalu blíží do svého konce, když se uničovští hokejisté tentokrát vydali pouze v deseti hráčích do Boskovic, kde se chtěli pokusit o malý zázrak na ledě a získat zde nějaké body. Po nerozhodné první třetině však stříleli branky pouze domácí hokejisté, kteří nakonec svého soupeře porazili 5:2.

Boskovice do utkání vletěly s velkou vervou a chtěly využít toho, že Uničov dojel pouze v deseti hráči do pole. Nicméně byli to Orli, kteří si vytvořili první vážnější šanci, když hosté ujeli ve dvou na jednoho a celou akci řešil Beier střelou, kterou však Chvátal vyrazil.

V 6. minutě přišla první branka utkání, když se Pavel Tomaník dostal do úniku, který řešil střelou, na kterou si sice Axmann sáhl, jenže kotouč následně skončil za jeho zády – 1:0. Vedení však Boskovicím vydrželo pouhých dvacetsedm vteřin, protože do útočného pásma vletěl Tomáš Halouska, jehož střela skončila překvapivě za zády Chvátala – 1:1.

Orlům se dokonce podařilo dostat i do vedení, když si Jiří Paška velmi dobře ve středním pásmu narazil s Handlem, který ho následně vyslal do úniku a uničovský obránce jej proměnil nekompromisní střelou mezi betony domácího brankáře – 1:2.

V 17. minutě se uničovským hokejistům nepodařilo dostat puk z obranného pásma, čehož využil domácí kapitán Luboš Bednář, jenž se k černé pryži dostal mezi kruhy a jeho přesná střela mířila přesně k tyči hostující klece – 2:2. Po první třetině tedy svítil na světelné tabuli nerozhodný stav 2:2.

Ve druhé třetině byl obrázek hry podobný, když měly více ze hry domácí Boskovice, ale tentokrát na obou stranách ubyly výraznější šance a oba brankáři spíše řešily střely z větší vzdálenosti. Nicméně v samotném závěru se domácí přeci jen dočkali vedoucí branky. Pouhou vteřinu před koncem totiž poslal Boskovice do vedení Pavel Tomaník, který obdržel přihrávku před Axmanna, jehož ještě stihl objet a poslal kotouč za jeho záda – 3:2.

Ve třetí třetině Uničov mohl vyrovnat, protože při svém úniku byl faulován Beier, jenže místo trestného střílení hráli Orli přesilovou hru, ve které sice několikrát ohrozili Chvátala, ale ten puk za svá záda nepustil.

Naopak na druhé straně spadly dvě branky. V 53. minutě domácí čistě vyhráli vhazování, obránci si rychle nahráli mezi sebou a rána Pavla Maksy skončila za zády Axmanna – 4:2. O tři minuty hrály Boskovice přesilovou hru, ve které dostal hodně prostoru obránce Aleš Surý, který toho využil a vystřelil z levého kruhu přesně do horních pater hostující klece – 5:2.

Uničov tedy nakonec podlehl Boskovicím 2:5, a tak si do tabulky nepřipsal ani jeden bod a o všem se tedy rozhodne v posledních dvou kolech.