TJ Sokol Březina - SK Minerva Boskovice 7:5
HC Břeclav - HC Uherské Hradiště 4:7
HC Brumov - Býlnice - HK Kroměříž 4:6
HOKEJ Uh. Ostroh - HC Spartak Uherský Brod 7:3
HHK Vel. Meziříčí - SHKM Hodonín 15:3

V E L K Á B Í T E Š – V rámci dalšího kola se Uničov vydal do Velké Bíteše, kde si Orli po dvou třetinách vypracovali čtyřbrankový náskok, který svým parádním výkonem podpořil brankář Sedlář. Nicméně Velká Bíteš utkání ještě zdramatizovala, ale Uničov nakonec dotáhl utkání do vítězného konce, když Spartak porazil 3:5.

Utkání přitom nezačalo zrovna nejlépe, protože se hned v prvních minutách dostali domácí hokejisté do dvojnásobné přesilové hry, ve které však Sedlář předvedl několik důležitých zákroků, a podržel tak svůj tým. Uničovští se několik minut poté, co se jim podařilo ubránit dvojnásobnou přesilovku Bíteše, dostali do vedení, když se prosadil Lubomír Korhoň, jenž tak vstřelil úvodní branku utkání – 0:1.

Domácí Spartak se i nadále snažil vstřelit svou první branku, jenže hokejisté Velké Bíteše naráželi na výborného Sedláře nebo ve velkých možnostech selhali se svým zakončením. Po první třetině tedy svítil na světelné tabuli stav 1:0 pro Uničov.

Do druhé třetiny vstoupili Orli mnohem lépe než tomu bylo v první části. Větší aktivita nakonec hostům přinesla další gólovou radost, když vedení Uničova navýšil svou brankou Tomáš Sršeň – 0:2. Neuplynula ani jedna minuta a domácí brankář Bartošek ze své sítě lovil další puk, protože jej za jeho záda dostal Jan Beier – 0:3.

Uničov byl následně ve druhé třetině i nadále lepším mužstvem, čehož ještě dokázal využít v samotném závěru, když se po druhé v utkání trefil Jan Beier – 0:4. Už to tedy vypadalo, že Uničov získá další body za jednoznačnou výhru, jenže ve třetí třetině si Orli zápas opět lehce zkomplikovali.

Velké Bíteši se konečně totiž podařilo najít recept na skvěle chytajícího Sedláře, když nejdříve ve 43. minutě vstřelil kontaktní branku Matěj Šidák – 1:4. Na něj poté hned ve 45. minutě navázal Tomáš Račický a rázem to bylo jen o dvě branky se spoustou času do konce třetí třetiny – 2:4

Odpor domácích však následně zlomil Lukáš Dobrý, díky čemuž Orli opět odskočili na rozdíl tří branek a do konce utkání v tu chvíli zbývali už jen pouhých sedm minut – 2:5. Nicméně Velká Bíteš přeci jen ještě utkání jen kosmeticky upravila, protože se v samotném závěru trefil Jan Grmela, jenž se tak stal posledním úspěšným střelcem v tomto utkání – 3:5.

Uničovu se tedy podařilo získat všechny tři body z ledu Velké Bíteše, když Orli nakonec porazili zdejší Spartak 5:3.