Velké Meziříčí jde v sérii do vedení, když o svém vítězství rozhodlo ve druhé třetině

SK Minerva Boskovice - HK Kroměříž 6:5 PP

První utkání semifinále play off Krajské ligy s HHK Velké Meziříčí jsme prohráli.

První utkání semifinále play off Krajské ligy s HHK Velké Meziříčí jsme po nadějné l. třetině, kterou jsme vyhráli poměrem 1:0 nedokázali na její průběh navázat a časté vyloučení v našich řadách způsobilo ztrátu vedení a obrat zapasu.
ll.tř. jsme prohráli poměrem 4:1. Ve 3.tř. nas soupeř opět v našem oslabení dostal do kolen gólem na 5:2 hned úvodu třetiny. Přesto jsme se dokázali zvednout a vytvořit si tlak, ale další zbytečná vyloučení nás stála mnoho sil a další gól v naší síti. V závěru zápasu jsme korigovali na 5:3 což byl konečný stav zápasu.
Věříme, že se v sobotu zvedneme k výkonu, který bude vést k vítězství a vyrovnání stavu zápasu na 1:1 a naději do nedělního zápasu opět na ledě soupeře.
Semifinále se hraje na 3 vítězné utkání.