HC Štika Rosice - HC Břeclav 4:6
SK Minerva Boskovice - HHK Vel. Meziříčí 3:4
HOKEJ Uh. Ostroh - HC Blansko 7:2
HC Spartak Velká Bíteš - HC Uh. Hradiště 7:5

Proti Uherskému Brodu v jehož sestavě nastupuje Miroslav Gureň, který hrával v  NHL v Montreal Canadiens, jsme dle pokynů trenéra, začali náporem, který již v prvním střídání přinesl gólový úspěch, po kombinaci  Tomáš Sršeň - Marek Fekiač -Luboš Korhoň, který z nulového úhlu nasměroval dorážkou střelu Marka Fekiače
Do 10 min l. třetiny jsme prakticky soupeře nepustili ze třetiny, bohužel i přes mnoho šancí se nám nedařilo vedení navýšit.
Náš nápor ztlumilo vyloučení, kdy jsme se museli bránit početní převaze pěti proti třem, kterou jsme přestáli a vrhli se znovu do útoku, ale l. třetina již další změnu skóre nepřinesla.

Naopak začátek druhé třetiny se nám podařilo, v rychlém sledu zvýšit na 3:0, a to v přesilové hře pět na tři, kdy se nejprve po vybojovaném puku a následné přihrávce Kuby Čuříka trefil Pavel Handl a následně po kombinaci Tomáše SršněLuboše Korhoňě, který naservíroval Marku Fekiačovi, který nekompromisně přesnou střelou od modré čáry skóroval.
Uhersko Brodeckým se po našem zaváhání podařilo snížit na rozdíl dvou gólů po kdy se po nahrávce M. Gureně na R. Vaculína.
Na to však vzápětí odpověděl přesnou střelou od modré Tomáš Halouska, na kterou mu přesně nahrál Roman Axmann. O minutu později skoro podle kopíráku od modré čáry bombou zvyšoval na 5:1 Kuba Fryč, kterému naservíroval přesnou nahrávku Luboš Korhoň. Hostům se podařilo v závěru druhé třetiny ještě snížit dorážkou Bumbáka na stav 5:2.

Třetí třetinu gólově otevřel Luboš Korhoň, kterého vybídl Pavel HandlTomášem SršňěmLuboš se rychlým únikem přes bránícího hráče individuálně zapisal do statistik dalším gólem.
Soupeř o minutu později sice snižil gólem Klusáka na rozdíl 4 branek, ale zápas byl stále pevně v našich rukou. V čase 54:59 se znovu po nahrávce Luboše Korhoně gólově zapisuje Tomáš Sršeň . Hosté v čase 56:21 gólem Bumbáka korigovali pro ně nepříznivý stav, ale ten v závěru 3 třetiny změnil na konečných 9:4 Pavel Handl, kterému asistovali Luboš Korhoň a Vojta Gerhát.
Nejlepšími hráčem utkání byl za hosty vyhlášen Richard Vaculín a za domácí to byl Luboš Korhoň, kterému se podařil hattrick.