HK Kroměříž - SHKM Hodonín 2:3
HHK Vel. Meziříčí - HC Štika Rosice 6:3
HC Blansko - HC Spartak Uherský Brod 2:5
Valašský hokejový klkub Vsetín - HC Břeclav 7:5

Třetí zápas za sebou jsme vyšli bodově naprázdno.Tentokrát jsme neuspěli na ledě čtvrtého týmu tabulky SKMB Boskovice a prohráli 6:2.
V úvodní třetině jsme začali hrát aktivněji než soupeř a vytvořili si pár slibných šancí.Boskovice se do desáte minuty zmohly jen na pár propagačních střel.Inkasovali jsme prakticky s první vážnější šance domácích ,když Bednář našel před brankou Kárného.Od tohotu momentu se hra vyrovnala a hrálo se nahoru a dolů.V čase 14:01 byl vyloučen Kreisel za držení a domácí přesilovku využili v čase 15:51 ,a to když střelu Surého tečoval n ikým nehlídaný Bednář.Hned za necelou minutu bylo trošku veseleji,protože kontaktní gól dal v čase 16:37 Roman Axmann,který šikovnou střelou přes obránce rozvlnil síť domácích.Do šaten se tedy šlo za stavu 2:1 v náš neprospěch.
Druhou třetinu jsme začínali pouze ve čtyřech mužích,protože dobíhal trest Peče,který byl vyloučen v čase 18:44 za hákování.Po úspěšném ubránění prvního oslabení jsme byli zanedlouho opět ve čtyřech.Tentokrát domácí přesilovku využily po 9 vteřinách.V čase 23:21 se prosadil Krejčiřík,který od modré prostřelil chumel hráčů před bránou a trefil na centimetr přesně pravý horní růžek naší branky.Inkasovaná branka nás paradoxně zvedla a začali na soupeře vyvíjet tlak,bohužel bez gólového efektu.Co se nepovedlo nám to se povedlo soupeři a jak jinak než v přesilové hře.V čase 36:12 se trefil podruhé v zápase Bednář,který využil nepřehledné situace před brankou a zvýšil už na 4:1 pro domácí.Hned za další minutu a půl bylo ještě hůř.V čase 37:35 se trefil Hnilička ,který tečí ze vzduchu navýšil už na 5:1.
Do třetí třetiny jsme šli s cílem s výsledkem ještě něco udělat a na výkonu hráčů to bylo znát.Vytvořili jsme hodně slibných příležitostí už od začátku třetiny.V čase 45:52 se v přesilové hře prosadil Žajgla a snížil na 5:2.Od té doby jsem spalovali šanci za šancí, včetně trestného sřílení,které neproměnil Axmann.Nutno dodat že domácí měli k dispozici také trestné střílení se kterým si Řoutil poradil.Pomyslný hřebík do rakve přidal domácí Václavík v čase 59:25 a uzavřel skóre S přibývajícím časem už to byla i nervozita ,která nás zvazovala.Dále jsme se opět nevyvarovali vyloučenín.V třetí třetině jsme obdrželi 5 trestů a celkově jsme byli na trestné lavici 10krát a to je opět velký počet.Celkem třikrát nás soupeř potrestal v přesilové hře,nám se to povedlo pouze jednou.
Nezbývá než na zápas zapomenout a soustředit se na poslední tři kola základní části,ve kterým se utkáme s tými s druhé části tabulky a to 15.2 doma s Velkou Bíteší,venku  18.2 s Blanskem a základní část uzavíráme doma 23.2 se Vsetínem.Dále bude následevat play off na dva vítězné zápasy a soupeře se dozvíme po skončení základní části.Už teď je zřejmé, že první zápas play off začínáme venku.