HC Uh. Hradiště - HC Spartak Uherský Brod 4:6
HC Velká Bíteš - HC Štika Rosice 4:1
SK Minerva Boskovice - SHKM Hodonín 9:2
HHK Vel. Meziříčí - HK Kroměříž 4:2
Valašský hokejový klkub Vsetín - HOKEJ Uh. Ostroh 3:6

V sobotu 18.2.2017 jsme zavítali na led Blanska. Bez brankářské jedničky a dvou hráčů základní sestavy jsme do utkání vstoupili tak, jak se nesluší ani na Okresní přebor. Z prvních dvou střel jsme inkasovali a do konce první třetiny jsme stačili jen snížit. Po razantní domluvě o přestávce jsme zápas otočili na 3:2. Bohužel k naší smůle jsme v oslabení inkasovali vyrovnávací gól a hned vzápětí si domácí vzali vedení na svoji stranu. Po sérii vyloučení jsme v 35. minutě z hole Navrátila opět srovnali krok. Po totálním zkratu ve hře uničovských hráčů si domácí vypracovali do konce třetiny dvougólový náskok. Třetí třetina tedy začala za stavu 6:4, kde jsme hráče Blanska přestříleli 15:4, bohužel z patnácti střel skončily v síti Blanska jen dva puky. Domácí naopak vytěžili z minima maximum a přidali ve třetí třetině tři góly. Výkon celého mužstva prochází obrovskou herní krizí. Doufáme, že se celý tým dá dohromady před posledním zápasem základní části, který sehrajeme doma ve čtvrtek 23.2.2017 od 18:00 proti Vsetínu. Pokud ne, play off opustíme opravdu velice brzy!!!!!