Kohn (Hoďák) - Koloničný, Timura, Pelikán, Orlita, Andrýsek, F. Chvostek, Kysučan - Novosad, Ertel, Palacký, M. Chvostek, Hilšer, Štěpjak, Kocián, Fajmon, Heralt

HC Wolves Český Těšín - HK Krnov 3.10.2020
HC Rožnov Pod Radhoštěm - HC Frýdek-Místek B 0:1
HC Studénka - TJ Horní Benešov 3.10.2020
HC Bospor Bohumín - SK Karviná 6:4

N O V Ý J Í Č Í N – I své druhé utkání v nové soutěži odehráli uničovští hokejisté na ledě soupeře, když vyzvali B-tým Nového Jičína. Start utkání však hostům vůbec nevyšel, když se na bránu Orlů valil jeden útok za druhým, ale Sedlář svůj tým podržel a za svá záda nepustil ani jednu ze střel domácích. Naopak vstup do druhé periody Uničovu vyšel na jedničku, když se hned po pár vteřinách prosadil Jakub Čuřík. Ten navíc o šest minut později využil nahrávky od Handla a poslal hostující celek do dvoubrankového vedení. V závěrečné části se domácí snažili co to šlo, ale famózní Sedlář podržel svůj tým a za celých šedesát minut za svá záda nepustil ani jednu branku. V závěru navíc ještě vteřinu před koncem pečetil vítězství Uničova obránce Ctirad Ovčačík. Parádní práci předvedla i mladá třetí formace. Uničov tedy zvítězil i ve svém druhém utkání, když porazil B-tým Nového Jičína poměrem 3:0.