HC Spartak Velká Bíteš - TJ Sokol Březina 5:0
SK Minerva Boskovice - HC Štika Rosice 5:4
HC Spartak Uherský Brod - HK Kroměříž 5:0 KK
HHK Vel. Meziříčí - HC Blansko 2:3
SHKM Hodonín - HOKEJ Uh. Ostroh 5:4

U H E R S K Ý B R O D – Po třech domácích utkáních se uničovští hokejisté vydali opět na cestu, když je čekal zápas v Uherském Brodě, kde však museli odehrát střetnutí v hodně okleštěné sestavě a nastoupit musel i trenér Kavulič. Ten nakonec vstřelil úvodní branky Uničova, který ještě v 50. minutě vedl 2:0. Bohužel však poté domácí otočili zápas na svou stranu a Čuřík nakonec svou brankou minut před koncem poslal zápas do prodloužení, ve kterém však slavil vítězství Uherský Brod, jenž tedy porazil Uničov 4:3. Pro Orly je to tedy už pátá prohra v řadě.