Výsledky ligy A-tým
1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 17.9. 2016 | 17:00 | HC Uničov | HC Uh. Hradiště | 6:3 |
So 17.9. 2016 | 17:00 | HC Štika Rosice | Valašský hokejový klkub Vsetín | 4:2 |
So 17.9. 2016 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Velká Bíteš | 6:4 |
So 17.9. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | SK Minerva Boskovice | 4:3 |
So 17.9. 2016 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Břeclav | 9:1 |
So 17.9. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | HC Blansko | 3:5 |
2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 24.9. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HC Uničov | 6:4 |
So 24.9. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HHK Vel. Meziříčí | 3:4 |
So 24.9. 2016 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HOKEJ Uh. Ostroh | 6:4 |
So 24.9. 2016 | 18:00 | HC Blansko | HK Kroměříž | 1:5 |
Ne 25.9. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | SHKM Hodonín | 2:5 |
3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 28.9. 2016 | 18:00 | HC Uničov | HC Spartak Uherský Brod | 2:4 |
St 28.9. 2016 | 18:00 | SHKM Hodonín | HC Uh. Hradiště | 4:8 |
St 28.9. 2016 | 18:00 | HC Štika Rosice | HC Břeclav | 9:4 |
St 28.9. 2016 | 18:00 | SK Minerva Boskovice | HC Velká Bíteš | 8:4 |
St 28.9. 2016 | 18:00 | HK Kroměříž | Valašský hokejový klkub Vsetín | 9:4 |
St 28.9. 2016 | 18:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Blansko | 5:0 |
4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 1.10. 2016 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Uničov | 5:2 |
So 1.10. 2016 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | HK Kroměříž | 1:13 |
So 1.10. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | SHKM Hodonín | 5:2 |
So 1.10. 2016 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HC Štika Rosice | 4:3 |
So 1.10. 2016 | 17:00 | HC Blansko | SK Minerva Boskovice | 1:6 |
So 1.10. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | Valašský hokejový klkub Vsetín | 9:4 |
Ne 2.10. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HHK Vel. Meziříčí | 4:6 |
So 8.10. 2016 | 17:00 | HC Štika Rosice | HOKEJ Uh. Ostroh | 3:5 |
So 8.10. 2016 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Břeclav | 5:0 |
So 8.10. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HC Blansko | 4:1 |
So 8.10. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Uh. Hradiště | 8:3 |
Ne 9.10. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | HC Spartak Uherský Brod | 3:7 |
5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 15.10. 2016 | 17:00 | HC Uničov | HC Štika Rosice | 11:3 |
So 15.10. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HHK Vel. Meziříčí | 4:5 |
So 15.10. 2016 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HK Kroměříž | 13:3 |
So 15.10. 2016 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | SK Minerva Boskovice | 1:4 |
Ne 16.10. 2016 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | SHKM Hodonín | 2:1 |
6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | HC Uničov | 2:5 |
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | HK Kroměříž | HOKEJ Uh. Ostroh | 5:2 |
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Břeclav | 2:4 |
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HC Uh. Hradiště | 5:2 |
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Spartak Uherský Brod | 3:2 |
Ne 23.10. 2016 | 17:00 | HC Blansko | Valašský hokejový klkub Vsetín | 6:2 |
7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Uničov | HK Kroměříž | 9:12 |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Štika Rosice | SHKM Hodonín | 5:6 PP |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Břeclav | HC Velká Bíteš | 4:3 PP |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Spartak Uherský Brod | SK Minerva Boskovice | 3:7 |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HOKEJ Uh. Ostroh | HHK Vel. Meziříčí | 2:6 |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Uh. Hradiště | HC Blansko | 4:3 |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Uh. Hradiště | Valašský hokejový klkub Vsetín | 0:5 |
Pá 28.10. 2016 | 17:30 | HC Štika Rosice | HC Velká Bíteš | 6:3 |
8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | HHK Vel. Meziříčí | HC Uničov | 2:3 |
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | HC Velká Bíteš | HC Spartak Uherský Brod | 3:5 |
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | HC Blansko | HC Břeclav | 1:4 |
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | SK Minerva Boskovice | HOKEJ Uh. Ostroh | 9:2 |
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | HK Kroměříž | HC Štika Rosice | 8:0 |
Ne 30.10. 2016 | 17:30 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Uh. Hradiště | 2:5 |
9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.11. 2016 | 17:00 | HC Uničov | SK Minerva Boskovice | 6:5 PP |
So 5.11. 2016 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HC Blansko | 3:5 |
So 5.11. 2016 | 17:00 | HC Štika Rosice | HHK Vel. Meziříčí | 0:6 |
So 5.11. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | Valašský hokejový klkub Vsetín | 11:0 |
So 5.11. 2016 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Velká Bíteš | 7:0 |
So 5.11. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | HK Kroměříž | 5:4 PP |
10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.11. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HC Uničov | 4:3 PP |
So 12.11. 2016 | 17:00 | HC Blansko | HOKEJ Uh. Ostroh | 1:6 |
So 12.11. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Štika Rosice | 4:1 |
So 12.11. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HC Uh. Hradiště | 4:2 |
So 12.11. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | SHKM Hodonín | 1:3 |
So 12.11. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Spartak Uherský Brod | 3:13 |
11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | HC Uničov | HC Blansko | 7:4 |
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | HC Štika Rosice | HC Velká Bíteš | 5:4 PP |
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | HC Spartak Uherský Brod | HC Uh. Hradiště | 9:3 |
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | HOKEJ Uh. Ostroh | Valašský hokejový klkub Vsetín | 8:5 |
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | SHKM Hodonín | SK Minerva Boskovice | 5:1 |
Čt 17.11. 2016 | 17:30 | HK Kroměříž | HHK Vel. Meziříčí | 5:3 |
12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Uničov | 4:5 PP |
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HK Kroměříž | 5:4 |
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | SHKM Hodonín | 4:2 |
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HC Spartak Uherský Brod | 3:5 |
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | HC Blansko | HC Štika Rosice | 5:4 PP |
Ne 20.11. 2016 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | HOKEJ Uh. Ostroh | 4:7 |
13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.11. 2016 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | HC Uničov | 1:5 |
So 26.11. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HOKEJ Uh. Ostroh | 4:6 |
So 26.11. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HK Kroměříž | 1:5 |
So 26.11. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HHK Vel. Meziříčí | 4:3 PP |
So 26.11. 2016 | 17:00 | HC Blansko | SHKM Hodonín | 2:7 |
So 26.11. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Štika Rosice | 1:6 |
14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 3.12. 2016 | 17:00 | HC Uničov | HC Břeclav | 4:2 |
So 3.12. 2016 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Blansko | 9:6 |
So 3.12. 2016 | 17:00 | HC Štika Rosice | HC Uh. Hradiště | 3:0 |
So 3.12. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Velká Bíteš | 4:1 |
So 3.12. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | Valašský hokejový klkub Vsetín | 9:4 |
So 3.12. 2016 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Spartak Uherský Brod | 1:5 |
15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 10.12. 2016 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HC Uničov | 3:7 |
So 10.12. 2016 | 17:00 | HC Břeclav | HC Štika Rosice | 7:4 |
So 10.12. 2016 | 17:00 | HC Velká Bíteš | SK Minerva Boskovice | 3:2 |
So 10.12. 2016 | 17:00 | HC Blansko | HHK Vel. Meziříčí | 1:3 |
So 10.12. 2016 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | SHKM Hodonín | 8:6 |
Ne 11.12. 2016 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HK Kroměříž | 6:9 |
16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 17.12. 2016 | 17:00 | HC Uničov | HOKEJ Uh. Ostroh | 5:7 |
So 17.12. 2016 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Blansko | 4:1 |
So 17.12. 2016 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Uh. Hradiště | 7:3 |
So 17.12. 2016 | 17:00 | HC Štika Rosice | HC Spartak Uherský Brod | 1:5 |
So 17.12. 2016 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | Valašský hokejový klkub Vsetín | 7:2 |
So 17.12. 2016 | 17:00 | SHKM Hodonín | HC Břeclav | 5:9 |
17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Štika Rosice | HC Uničov | 4:6 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Velká Bíteš | Valašský hokejový klkub Vsetín | 5:3 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Uh. Hradiště | 7:5 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Spartak Uherský Brod | 1:6 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Břeclav | 4:2 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Břeclav | HK Kroměříž | 1:4 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | SHKM Hodonín | 12:6 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | HHK Vel. Meziříčí | 2:6 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HC Blansko | HC Velká Bíteš | 6:4 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | SK Minerva Boskovice | 5:7 |
So 7.1. 2017 | 17:00 | SHKM Hodonín | HOKEJ Uh. Ostroh | 2:3 PP |
So 7.1. 2017 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Štika Rosice | 2:4 |
18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 14.1. 2017 | 17:00 | HC Uničov | SHKM Hodonín | 5:4 |
So 14.1. 2017 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HHK Vel. Meziříčí | 5:2 |
So 14.1. 2017 | 17:00 | HC Břeclav | SK Minerva Boskovice | 5:4 PP |
So 14.1. 2017 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | HC Velká Bíteš | 3:4 |
Ne 15.1. 2017 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Blansko | 4:2 |
Ne 15.1. 2017 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HK Kroměříž | 8:6 |
20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.1. 2017 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Uničov | 4:2 |
So 21.1. 2017 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HC Břeclav | 5:0 |
So 21.1. 2017 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Spartak Uherský Brod | 6:1 |
So 21.1. 2017 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HOKEJ Uh. Ostroh | 5:4 |
So 21.1. 2017 | 17:00 | HC Blansko | HC Uh. Hradiště | 5:3 |
Ne 22.1. 2017 | 17:00 | SHKM Hodonín | HC Štika Rosice | 5:4 |
21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 28.1. 2017 | 17:00 | HC Uničov | HHK Vel. Meziříčí | 3:5 |
So 28.1. 2017 | 17:00 | HC Štika Rosice | HK Kroměříž | 3:6 |
So 28.1. 2017 | 17:00 | HC Spartak Uherský Brod | HC Velká Bíteš | 7:4 |
So 28.1. 2017 | 17:00 | HC Břeclav | HC Blansko | 4:2 |
So 28.1. 2017 | 17:00 | HC Uh. Hradiště | Valašský hokejový klkub Vsetín | 4:9 |
Ne 29.1. 2017 | 17:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | SK Minerva Boskovice | 5:4 PP |
22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 11.2. 2017 | 18:00 | HC Štika Rosice | SK Minerva Boskovice | 3:2 |
So 11.2. 2017 | 18:00 | HC Spartak Uherský Brod | Valašský hokejový klkub Vsetín | 4:1 |
So 11.2. 2017 | 18:00 | HC Uh. Hradiště | HC Břeclav | 0:5 |
So 11.2. 2017 | 18:00 | SHKM Hodonín | HHK Vel. Meziříčí | 3:7 |
St 15.2. 2017 | 18:00 | HC Uničov | HC Velká Bíteš | 3:4 |
St 15.2. 2017 | 18:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Blansko | 3:2 |
23. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 18.2. 2017 | 18:00 | HC Blansko | HC Uničov | 9:6 |
So 18.2. 2017 | 18:00 | HC Uh. Hradiště | HC Spartak Uherský Brod | 4:6 |
So 18.2. 2017 | 18:00 | HC Velká Bíteš | HC Štika Rosice | 4:1 |
So 18.2. 2017 | 18:00 | SK Minerva Boskovice | SHKM Hodonín | 9:2 |
So 18.2. 2017 | 18:00 | HHK Vel. Meziříčí | HK Kroměříž | 4:2 |
So 18.2. 2017 | 18:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HOKEJ Uh. Ostroh | 3:6 |
24. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | HC Uničov | Valašský hokejový klkub Vsetín | 7:1 |
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | HK Kroměříž | SK Minerva Boskovice | 3:5 |
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | HC Štika Rosice | HC Blansko | 6:9 |
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | HOKEJ Uh. Ostroh | HC Uh. Hradiště | 12:5 |
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | HC Spartak Uherský Brod | HC Břeclav | 4:3 |
Čt 23.2. 2017 | 18:00 | SHKM Hodonín | HC Velká Bíteš | 2:5 |
25. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 4.2. 2017 | 17:00 | SK Minerva Boskovice | HC Uničov | 6:2 |
So 4.2. 2017 | 17:00 | HC Velká Bíteš | HOKEJ Uh. Ostroh | 2:5 |
So 4.2. 2017 | 17:00 | HK Kroměříž | SHKM Hodonín | 2:3 |
So 4.2. 2017 | 17:00 | HHK Vel. Meziříčí | HC Štika Rosice | 6:3 |
So 4.2. 2017 | 17:00 | HC Blansko | HC Spartak Uherský Brod | 2:5 |
Ne 5.2. 2017 | 17:00 | Valašský hokejový klkub Vsetín | HC Břeclav | 7:5 |