Dobrý start do zápasu a rychlé góly tvořili směr našeho vítězství proti Uherskému Ostrohu

Před zápasem, při poradě v kabině avizoval náš trenér Ondra Kavulič, že se nás soupeř bude snažit ochromit důraznou hrou hned na začátku a že ji musíme odrazit. Nám se však podařílo přesně to, co jsme čekali od soupeře.
Již v první minutě se prosadil po levém křídle Luboš Korhoň a vymetl pravý horní roh soupeřovi brány. O dvě minuty později stále více se sehrávající útok Sršeň-Handl-Korhoň ,opět udeřil a v tomto pořadí se podílel i na druhém gólu, kdy Luboš Korhoň přesně nahrál  na Pavla Handla, ten posunul na Tomáše Sršně, který nekompromisně zakončil. V dalším střídání ve 4 min, se prosadila třetí formace, kdy Jarda Klíč vyhrál buly na Petra Kreisla a ten střelou od modré zvýšil na 3:0. Ta samá lajna se prosadila o 4 min později důrazným napadáním, které využil prakticky z nulového úhlu Vojta Gerhát a po nahrávce Jardy  Navrátila zpoza brány zvýšil na 4:0.
Při tomto vývoji utkání dal trenér šanci i 4 lajně, ale ta nebyla ještě pořádně zahřátá a nepodařilo se jim zastavit rozjetý útok soupeře, který snížil na 4:1.
Po tomto gólu jsme měli trochu herní výpadek, kdy se soupeř začal dostávat do šancí, ale ty skvěle vykryl uzdravený Milan Axmann.
V druhé třetině se začalo přitvrzovat a hokej začal být hodně kontaktní a v našem oslabení se prosadil po nahrávce ze třetiny od Marka Vrány únikem Tomáš Sršeň, který blafákem do backhandu zvýšil na 5:1.
Třetí třetina přinesla ještě tvrdší hokej, plný osobních soubojů, které soupeř nelibě komentoval.
Jednalo se však převážně o čisté zákroky našich obránců, kteří na rozdíl od soupeře uměli ustát a zapřít se, což se o soupeřových hráčích říci nedá, protože skoro každý kontakt jejich hráče s naším, končil ve smyslu srážky tanku s trabantem a mrzí nás, že Ostrohští nechápou, že hokej je kontaktní hra pro chlapy a ne pro věčné stěžovatele, že se jich někdo dotknul. Asi by bylo dobré se podívat jak se hraje hokej v televizi. V této souvislosti bychom rádi pochválili, mimo ostatní obránce, kteří hráli skvěle, Tomáše Halousku, další naši posilu, který tělem zastavoval útoky soupeře a zejména nádherný zákrok ve stylu NHL, kdy soupeře čistě zastavil a soupeřův hráč přes něho přeletěl saltem.
Soupeři se v poslední třetině podařilo snížit a nadechovali se k pokusu o zvrat v zápasu, ale na to odpověděla naše první lajna po kombinaci Marka Vrány, který připravil góĺovou situaci pro Petra Žajglu, který uzavřel skore na konečných a zasloužených 6:3.
Děkujeme divákům za skvělou atmosféru a hojnou návštěvu. Po sečtení platících + držitelé permanentek a dětí nám vyšel počet 288 návštěvníků diváků.