TUCET - Tolik si odvezla Štika Rosice z našeho ledu

Gólově vydařený večer, na kterém se velkou měrou podílela i naše nova posila Lubomír Korhoň.

Do zápasu s Štikou jsme vstupovali s odhodláním hodit za hlavu prohru z minulého zápasu, což se povedlo na 100%. Do zápasu navíc nastoupil i Lubomir Korhoň, naše nová posila i přesto, že ho v týdnu trápili zdravotní potíže.
Skóre l.tř. jsme otevřeli již ve 3 min. 3 pětka po kombinaci Malý,Navrátil,Gerhát. V 8 min se prosadila 1 pětka, kdy se po nahrávce R. Axmanna prosadil P.Žajgla. O necelou minutu později se prosadila i 2 útočná formace ve složení Korhoň,Sršeň,Handl, kdy zvýšil na 3:0 posledně zmiňovaný P.Handl po asistenci L. Korhoně. Rosickým se podařilo stav l.tř ještě ve 14. min snížit na konečný třetiny na 3:1.
Ve druhé třetině se po počáteční nesehranosti prosadila zejména útočná formace Korhoň, Handl,Sršeň a přispěla ve 2 tř 3 góly do celkového skóre, které bylo po ll.tř již 10:2.
Do 3 třetiny jsme nastoupili v pozměněné sestavě bez Korhoně, Fryče a Žajgly, Třetí tř. se již hrála v trochu volnějším tempu a naši hráči si dovolili i větší kombinaci. 11 gól přidal P.Handl po nahrávce T.Sršně a poslední 12 gól vstřelil v předposlední minutě J. Klíč, kdy se po nahrávce na střední čáru od T.Sršně individuálně prosadil a v situaci 1 na 1 v oblasti kruhů dělovkou do šibenice upravil na konečných 12:3.