Krok do nového ročníku KHL s HHK Velké Meziříčí nám i přes nadějně vyhlížející průběh utkání nevyšel a

O výsledku utkání rozhodla třetí třetina a naše herní neukázněnost v podobě zbytečných faulů a následné hře v oslabení, které Meziříčtí využili na 100% a po třetinách 3:1/0:1/5:0 HHK Velké Meziříčí-HC Orli Uničov 8:2

Utkání na ledě HHK V. Meziříčí se hrálo v velmi vysokém tempu, ke kterému přispělo i menší kluziště, které je snad nejmenší v celé soutěži. Do vedení po chybě v obraně šel soupeř již v 2 min, ale o dvě min později srovnal Roman Axmann. Soupeři se podařilo zvýšit na 2:1 v 9 min Kochánkem a v 11 min  při našem oslabení využil početní převahu Bula.
Do 2 třetiny jsme pozměnili sestavu a vytvořili si herní převahu, která vedla ke snížení stavu na 3:2 o které se postaral po nahrávce Jardy Navrátila góĺem Petr Žajgla.
Do 3 třetiny jsme vstupovali s odhodláním získat minimálně bod, ale naše neukázněnost v podobě zbytečných faulů vedla naopak a po sérii vyloučení, které se podařilo soupeří využít na 100% jsme inkasovali v průběhu několika minut 4 góly, které nás položili a soupeř zaslouženě získal plný bodový zisk.