20.kolo žákovské ligy

Do druhé poloviny soutěže žákovské ligy mladších a starších žáku jsme vstoupily utkáním ve Studénce.

Mladší žáci své utkání odehráli aktivně. Většina zápasu se odehrávala v obranném pásmu  domácích. Ve 12. minutě se však výborného brankáře domácích podařilo překonat. Přesnou trefu si připsala Anežka Hračová. Po 20 sekundách střelou překonal brankáře domácích Filip Koš. Ve druhé třetině pokračovalo dobývání branky soupeře. Ve 33. minutě se s dorážky podařilo vsítit druhou brankou v utkání Filipu Košovi. Ve třetí třetině naše hra trošku polevila. Ale ojedinělé výpady domácích buď pořešili obránci a nebo náš brankář. Třetí třetina byla bez branek a tím utkání skončilo 3:0 pro Uničov.
Starší žáci odehráli své utkání ve stejném duchu jako mladší žáci. Domácí uzavřeli v jejich obranném pásmu a dobývali jejich branku. Postupně se trefili Jaroš, Melovský, Fibigr, Vopařil,Kunst a Přibyl. Tím utkání vyhráli 6:0
Naši oba brankáři udrželi čistá konta, ale dnes moc práce v brankovišti neměli.
Další utkání a poslední mistrovské v tom to roce odehrajeme 21.12 v Karviné.